Vibračný erekčný krúžok Signet Ring – Satisfyer

$50.16

Aj Vibračný erekčný krúžok Signet Ring – Satisfyer prinesie do sexuálneho života doteraz nepoznané.

Katalógové číslo: 13684 Kategórie: , ,

Vibračný krúžok Satisfyer Signet Ring:

  • Možné ovládať aj mobilom, tabletom či smart hodinkami
  • silné a hlboké vibrácie10 základných vibračných programov + Ďalšie funkcie v mobilnej aplikácii
  • je mäkký a elastickýzaškrtí penis a zamedzí odtoku krvi (penis vydrží dlhšie tvrdý)
  • vyrobený zo zamatovo hebkého a zdravotne nezávadného silikónu
  • 100% vodeodolný (IPX7 = odolné proti ponoreniu do vody na 30 minút v hĺbke 1 meter)
  • jednoduché ovládanie – podržaním tlačidla po dobu 2 sekúnd krúžok zapnete či vypnete (jeden krát krátko zavibruje). Podržaním rovnakého tlačidla po dobu 4 sekúnd zapnete stand-by mód, v ktorom môžete krúžok prepojit s mobilnou aplikáciou (dvakrát krátko zavibruje). Krátkymi stiskami prepínate medzi vibračnými programmi.

Lubrikovať gélom na vodnej báze. Čistiť špeciálnym dezinfekčným prostriedkom na erotické pomôcky.

Mobilná aplikácia Satisfyer Connect

Krúžok možné ovládať aj cez mobilnú aplikáciu zo smartphónu, tabletu alebo Apple Watch a to dokonca odkiaľkolvek na svete (k tomu je však potrebná registrácia).

Aplikácia je v češtine a zdarma dostupná v obchode Google Play i App store. Pomocou aplikácie môžete mobilom či tabletom ovládať až 4 pomôcky od Satisfyeru naraz (u hodiniek len 1).

Aplikácia má 5 funkcí:

1. Program hrátky – prednastavené programy, možné navrhovať i vlastné sekvencie a tie zdieľať s ďalšími ľuďmi v sekcii „Komunita“ (taktiež je možné stiahnuť sekvenciu vytvorenú niekým iným).
2. Živá kontrola – ovládanie v reálnom čase pomocou ťahov prstom po obrazovke.
3. Okolitý zvuk – ovládanie hlasom a okolitými zvukmi.
4. Hudobné vibrácie – krúžok hrá podľa hudby (po prepojení s playlistom na Spotify či inej streamovacej službe)
5. Príbehy Remotyca hračka reaguje vibráciami na čítané erotické príbehy. Niekoľko je priamo v aplikácii, zvyšné sú dostupné na Spotify.

Ako na ovládanie na diaľku? Najprv je nutné vyhľadať prezývku partnera v sekcii „Vzdialené prehrávanie“ a poslať mu žiadosť o spojenie. Potom si s ním už môžete začať písať na chate a ihneď ako budete pripravený na hry s pomôckami stačí sa spojiť cez videohovor a vybrať jednu z možností kontroly. Záleží na tom, či máte hračku iba vy, alebo aj váš partner.

Pokiaľ máte hračku iba vy, môžete mu prenechať kontrolu nad jednou, či viacerými hračkami. Pokiaľ má nejakú pomôcku i on, môžete zapnúť synchronizované vibrácie, kedy jeden z vás ovláda obe hračky súčasne (a toto ovládanie si môžete striedať), alebo si prehodíte kontrolu a každý ovláda rozkoš toho druhého.

Ak máte chuť experimentovať a chcete si písať a hrať aj s niekým cudzím, môžete si náhodne vybrať medzi užívateľmi, ktorí zdielajú nejakú vibračnú sekvenciu v sekcii „Komunita“, vyhľadať si ich prezývku vo „Vzdialenom prehrávaní“ a požiadať ich o spojenie.

UPOZORNENIE: Maximálna doba nasadenia bez prestávky by nemala presiahnuť 20 minút. V prípade nesprávneho použitia hrozí trvalé poškodenie penisu. Pokiaľ pozorujete bolesť, zmenu farby penisu (do modra) či modrinu, krúžok si okamžite zložte. Pokiaľ to nie je možné, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

Pokiaľ trpíte cukrovkou, onemocnením kardiovaskulárneho systému, alebo užívate lieky na riedenie krvi či psychofarmaká, konzultujte použitie erekčného krúžku so svojím lekárom.

 • Rozmery: dĺžka 8,3 cm, šírka 4,5 cm, vnútorný priemer cca 2,7 cm (elastické)
 • Farba: čierna
 • Materiál (neobsahuje ftaláty): silikón, ABS
 • Batérie: interný akumulátor (nabíjanie pomocou magnetického USB kábla)
 • Doba nabíjania: 1 hodina
 • Doba prevádzky: cca 40 minút
 • Obsah balenia: vibračný krúžok, nabíjací magnetický USB kábel
 • Výrobca: Triple A Import (Nemecko)

Značka:

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.